Wynajętym samochodem - busem na event firmowy

Wynajętym samochodem - busem na event firmowy

W każdej pracy przychodzi czas na imprezę integracyjną lub firmowy event. Taka okazja przeważnie łączy się ze spożywaniem alkoholu, co uniemożliwia powrót własnym autem. Wygodnym rozwiązaniem jest wynajem samochodu.

Bus w pakiecie z kierowcą

Takie rozwiązanie jest idealne w sytuacji, kiedy nikt nie chce być kierowcą. Renomowane firmy trudniące się wynajmem aut posiadają już w swojej ofercie busy do 9 osób. Przewidziana jest również opcja wynajęcia go z kierowcą. Korzystając z usług wypożyczalni samochodów, zawsze możemy poprosić o fakturę, którą opłaci nasz pracodawca. A my możemy skupić się na beztroskiej zabawie.

 

Taniej niż taksówką

Można się dobrze bawić i nie martwić o powrót do domu. Wynajęcie busa jest dużo tańsze i wygodniejsze niż czekanie na taksówkę. Zwłaszcza kiedy jest to już taryfa nocna, a ośrodek gdzie odbywa się impreza znajduje się poza miastem. Grupę składającą się z 9 osób łatwo zebrać i dogadać się, co do godziny odjazdu z imprezy. Przy dużych autobusach dla pracowników, zwykle trzeba czekać aż wszyscy zdecydują się na powrót do domu. Kto czekał na kolegów, którzy nie mają ochoty wracać rozumie problem. Autobusem liczącym kilkadziesiąt osób zanim rozwieziemy wszystkich możemy jeździć po Warszawie kilka godzin. W przypadku przejazdu busem, odbywa się to zdecydowanie sprawniej i szybciej.

 

Wygoda i niskie koszty

Wspólny dojazd na imprezę to duże ułatwienie oraz dodatkowa okazja do integracji. Całym przedsięwzięciem logistycznym zajmuje się wypożyczalnia samochodów. Rolą kierowcy jest sprawdzenie dojazdu do miejsca docelowego i bezpieczna realizacja zadania. Pracownicy zatem będą zadowoleni i pozostaje im tylko korzystać z okazji do dobrej zabawy. Warszawa to miasto, gdzie jest duża konkurencja w tym sektorze. Dlatego warto negocjować cenę. Przy wynajmie kilku busów, koszty jednostkowe będą zapewne niższe.  Często wypożyczalnie samochodów kuszą rabatami przy kolejnych okazjach oraz upustami w miejscach zaprzyjaźnionych typu hotele i restauracje. Poszukując najbardziej odpowiedniej oferty mozna skorzystać z wyszukiwarki i porównać cennik wypożyczalni samochodów.

comments powered by Disqus